Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един виетнамец се качил на трамвая. Зад него бил седнал човек с малка маймунка. Тя започнала да скубе и дращи виетнамеца. Момъкът се ядосал и отишъл при ватмана: -Ватман, маймуна мози вози на трамвай? Ватманът го погледнал учудено и отговорил: -Ами, хубаво, щом си се качил, остани.
Разни 1,830 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мнение на Галя от КариZма, изказано в предаването "МелоТВМания" "Господ сигурно е изпитвал оргазъм, когато е създавал света..." Ако съдиш хората, няма да имаш време да ги обичаш! Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок–подскок и най–отпред. Лъвът го хваща, хвърля го накрая на опашката и му казва: – Няма да се пререждаш! Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок - най-отпред. Лъвът пак го хвърля накрая на опашката. – Няма да се пререждаш! И така - още три четири пъти. Лъвът за последен път го хвърля накрая на опашката. Тогава заекът казва: – Ако лъвът още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията! Въпрос: - Заключен си в една стая с Кобра, Тигър и левскар, а имаш само два патрона.Кого ще застреляш? Отговор: - Левскаря, два пъти. 2012 година. Сутрин, звъни будилника. Сънен натискам "изключване", а той с противен глас се обажда: "За потвърждаване на изключването въведете кода от картинката!"