Две деца си говорят едното казва на другото:
- Е-е-е вуйчо тъкмо си намери работа като готвач на подводница и взеха, че го арестуваха.
Другото пита:
- Защо го арестуваха?
- А ми защото запържвал лук и взел че отворил прозореца да се проветри.
- Докторе, мъжът ми е много зле! Щом сутрин си изпие кафето след това изяжда и чашата, а в ръката му остава само дръжката.
- Ее, тоя наистина е луд! Та дръжката е най-вкусна!