Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва!
Лекари 3,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж разправя на жена си: - Разбира се, можеш да се "подмладяваш" колкото си искаш, но запомни че трябва да има поне девет месеца разлика между теб и дъщеря ни. Ожениха се на 08.08.08 точно в 08:08 и живяха заедно точно 888 дни... Чипс с вкус на шунка е все едно лада с мирис на ферари. Въпрос: - Какво е първото нещо, на което учат новобранците във Френската армия? Отговор: - Как да казват "Предавам се!" на немски! Срещнали се двама ескимоси, единият от които минавал за най-умния в селото. Другият го заговорил: - Като си толкова умен, я да те питам нещо. Кажи ми - бели жени има ли? - На юг, където е топло, има бели жени. - отговорил първият. - А черни жени има ли? - Още по-на юг, където е още по-топло, има и черни жени. - компетентно отговорил знаещият. - А черно-бели жени има ли? - с нарастващ интерес попитал невежата. - Е, ти много искаш! Няма! - По дяволите! Пак съм спал с пингвин!