Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вашето име! - С-с-с-с-с-сергей П-п-п-п-п-п-петров. - Вие, какво, заеквате ли? - Не. Заеквал е баща ми, а тоя тъпак, писарят в паспортния отдел... мамичката му...
Разни 1,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Много се извинявам за безпокойството, - вие ще слизате ли? - Ти к?во, интелигент ли си? - Не, не, моля ви се, аз съм същия дебил като вас! Габровец сваля много красиво момиче. За да я спечели я кани на ресорант. Тя се съгласява и му казва, че знае наблизо много приятен ресорант. Габровецът веднага заподозира, че цените са високи. Когато влизат неговите опасения се оправдават напълно. Отгоре на всичко момичето започва да поръчва ядене след ядне, но габровецът решава да понесе всичко стоически, утешавайки се с предстоящата нощ, изпълнена с любовни удоволствия. След известно време той я пита: - Всеки ден ли имата такъв апетит? - Не, само когато ми е дошло. Новост за домакините: революционно ново изобретение, чудо на техниката! Измислена е перална машина, която след изпиране връща точно толкова чорапи, колкото сте пуснали в нея! - Днес по новините обещаха, че почивните дни ще бъде 40 градуса. — Не може да бъде!! — Може: 20 градуса в събота и 20 градуса в неделя. Отищал човека на гости у приятели. Яли, пили. Дошло време да си лягат. - Къде ще ме сложите да легна? - попитал гостенина. Домакинът казал: - При беба ли ще спиш, или тук, в хола на канапето? "Какви бебета, да си легна тука в хола на спокойствие" - помислил си гостинина и казал: - Ей тука да си легна аз, да не претиснявам бебе. Станал сутринта гостинина и влезнал в банята. Вътре много здраво момиче - красавица. - Ти коя си? - попитал гостининът. - Я сам Беба, ти кой си? - А я сам путьо.