Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо си толкова унил? - Четох една книжка с много тъжен край. - Коя? - Спестовната ми книжка.
Разни 1,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една вечер Айшето и Кюмюр седнали пред телевизора да отдъхнат след тежък ден. Айшето взела дистанционното и докато прецъквала каналите видяла че на един от тях започва "Титаник". Гледали с интерес и когато дошла кулминацията на филма с потаването на кораба и двамата започнали да реват. Кюмюр попитал Айшето защо реве и тя му казала: - Е как защо виж колко хора умряха в студената вода... Ами ти защо ревеш? Попитала го и тя: - Как що ма виж колко желязо потъна! Двама плешивци се скубели... - Защо отново се сближават църквата и държавата? - Заедно се прави по-лесно бизнес. - Ало, изгубени неща ли е? - Да. - Вчера изгубих сума време. Някой да го е намерил? Татко мецан се събужда сутринта, отива до своята чинийка и започва страшно да реве: - Кой е ял от моята паничка? След него идва малкото мече и също започва да врещи: - Кой е ял от моята паничка? Мама мецана раздразнено: - Стига сте крещяли! Още не съм готвила!