Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: - Ела, кажи "добър ден", простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: - Добър ден, простак такъв!
Деца 3,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец излиза в отпуска.Отишъл в туристическа агенция и питал - къде може да си прекара приятно почивните дни.Служителката му отговорила: - Ами има специална отстъпка за сафаритата. - Какво е сафари-попитал бореца. - Ами...карш джип и стреляш - отговорила тя. - А стига бе, докато съм отпуска нема да работим! Един ловец се оплаква на друг: - Като изляза на лов и стрелям по нещо, и не улуча, кучето ми направо почва да се търкаля по земята и да рита с крака във въздуха от смях... - А ако улучиш какво прави? - Не знам, имам го само от три години. Умира един наркоман. Душата му отива при Господ. - Избери си къде да те пратя, в ада или в рая. - казал му той. Наркоманът се чудил, чудил и не можал да си избере. Тогава Господ го пуснал да види и двете. Влиза наркоманчето в рая и какво да види: Всичко зелено, едни цветя, едни девойки се разхождат, абе всичко супер. Отива след това в ада и гледа едни полета с Joint. Навсякъде расте трева. Връща се при Господ и отсича: - Пращай ме в ада! - Ок! - отговорил Господ и го пратил. Първата работа на наркоманчето била да си свие една цигарка. Бръкнал за огънче и установил, че няма кибрит. Гледал той, преглъщал жално, жално ама като няма, няма. По едно време се задава един дявол. - Браточка, имаш ли кибритче да си палнем една тревица? - пита с надежда наркомана. - Ти луд ли си бе. Нали ако имах огънче тука щеше да е рая бе. Мъж е на погребението на шефа си, с който са били в постоянен конфликт. Съпругата му каза: - Ти си леко облечен, навън е студено, има вятър - ще настинеш! - А, нека! Обещавах му, че ще си взема болнични за погребението му. Командирът на полка минава покрай новобранец и го пита: - Как е службата, момчето ми? - Значи ти си баща ми! Мама те търси вече 18 години.