Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Канар отива във видеотека и пита: - Имате ли филма "Ботев Шампион"? - Да, имаме го. На щанда за научна фантастика.
Любими Герои 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена ще правят секс. Жената пита: - А презерватив? Мъжът: - Не, за какво ти е? Жената: - Ами ако имаш спин? Мъжът: - Спокойно нямам! Жената: - Ох, добре, че няма да се лекувам повторно. Странно. Днес шефът разказа виц и всички се скъсаха да се смеят. А аз вчера казах същия виц, и даже никой не се усмихна. Може ли пък да нямам чувство за хумор? Един грозен, тъп, гнусен змей хванал американеца, французина и българина и им казал: - Искам всеки да ме впечатли с нещо, за което не съм чувал, иначе ще го изям. Американецът казал: - САЩ - Статуята на Свободата, Лас Вегас... Змеят изсъскал злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някакви си сгради, бе?! - и го изял. Французинът започнал: - Франция - Париж, любов, съвършенство, красота... Змеят изсъскал още по-злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някаква романтика, бе?! - и него изял. Дошло ред на българина и той казал: - Аз живея в една малка, нескопосана, недодялана, незабележима, невзрачна държава. Никой, никога не е чувал за нея. - Къде е тая държава? Как се казва? - попитал змеят. - Ами тя е на Балканския полуостров и се казва България... - отговорил българинът. - Аааааа, верно ли ве луд... - изненадал се приятно змеят. - Да, бе, знам я. България, София, дъщеря ми учи в Техническия! - Генко, а ние богати ли сме душевно?! - Не, скъпа, богати сме духовно, а душевно сме болни... Вече мога да тегля филми от торентите със чиста съвест. Който смята, че му дължа нещо за авторски права, ще дойде у нас и ще си хапне.