Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сатанист, които присъствал на концерта на Азис, за първи път в живота си се прекръстил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Канар отива във видеотека и пита: - Имате ли филма "Ботев Шампион"? - Да, имаме го. На щанда за научна фантастика.
Любими Герои
03.10.2017
3,045 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена ще правят секс. Жената пита: - А презерватив? Мъжът: - Не, за какво ти е? Жената: - Ами ако имаш спин? Мъжът: - Спокойно нямам! Жената: - Ох, добре, че няма да се лекувам повторно.
Странно. Днес шефът разказа виц и всички се скъсаха да се смеят. А аз вчера казах същия виц, и даже никой не се усмихна. Може ли пък да нямам чувство за хумор?
Един грозен, тъп, гнусен змей хванал американеца, французина и българина и им казал: - Искам всеки да ме впечатли с нещо, за което не съм чувал, иначе ще го изям. Американецът казал: - САЩ - Статуята на Свободата, Лас Вегас... Змеят изсъскал злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някакви си сгради, бе?! - и го изял. Французинът започнал: - Франция - Париж, любов, съвършенство, красота... Змеят изсъскал още по-злобно: - Мен ли се опитваш да впечатлиш с някаква романтика, бе?! - и него изял. Дошло ред на българина и той казал: - Аз живея в една малка, нескопосана, недодялана, незабележима, невзрачна държава. Никой, никога не е чувал за нея. - Къде е тая държава? Как се казва? - попитал змеят. - Ами тя е на Балканския полуостров и се казва България... - отговорил българинът. - Аааааа, верно ли ве луд... - изненадал се приятно змеят. - Да, бе, знам я. България, София, дъщеря ми учи в Техническия!
- Генко, а ние богати ли сме душевно?! - Не, скъпа, богати сме духовно, а душевно сме болни...
Вече мога да тегля филми от торентите със чиста съвест. Който смята, че му дължа нещо за авторски права, ще дойде у нас и ще си хапне.