Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В зоопарка привършили парите и помолили добрите хора, да вземат за зимата по някое животно. Всеки взел по нещо, само една горила никой не я искал. Накрая намерили добър самарянин, който се съгласил да вземе горилата. На тръгване му казали: - По принцип горилата е много спокойна, но никога, чувате ли, в никакъв случай не я удряйте по рамото! Завел човекът горилата вщъши, обаче любопитството му няма граници. Взел, че я тупнал по рамото. В същият момент очите й се налели с кръв, ноздрите се разширили….Мъжът се уплашил и побягнал, а горилата се втуранла да го преследва из цялата къща. Обръщайки всички мебели човекът все успявал да се измъкне, докато горилата не го приклещила в един ъгъл. Затворил очи човекът и чака смъртта. Изведнъж някой го тупнал по рамото и казал: - Сега ти гониш…
Животни 1,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във връзка със случаите на масови пиянства в орбита ръководсвото на НАСА моли да се считат направените от американски астронавти открития на двойни галактики и двойни звезди за недействителни. - Мъжа ми нещо не иска да правим секс напоследък. - Пробвай с еротично бельо, да го предизвикаш. Да кажем, нещо черно прозрачно предизвикателно. - Нали вече пробвах. - И не помогна ли ? - Свали вестника за секуда и попита: - Някой да не е умрял ? Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. - О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. - Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишката до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. - Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! - Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. - О, боже! - пропищял слонът - Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. - Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? "Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше" Компютрите са като децата-обожават да задават постоянно тъпи въпроси. Играят Левски и ЦСКА. Мачът заваршва 0:2. Двата гола са на Гонзо...