Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между съпруг и съпруга в леглото: - Скъпа, ти си като радиатор! - О! Скъпи! Толкова топла?! - Не! Толкова ръбеста!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Искам да изпея песен за бирата! - Добре, карай! - Ще отида в планината, ще поседна край реката, главата с цвете ще накича, и ще кажа: “Аз обичам...” - Извинявай, ама къде става дума за бирата? - Как къде? А “Аз обичам”?
Пиянски
03.10.2017
1,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Случайностите не съществуват - има само невидими закономерности.
Едно момченце отишло при Дядо Поп да се изповяда... - Дядо Попе, както си вървях видях той и тя... - Това е нормално детето ми, после какво стана? - Ми продължих и видях той и той... - Да мойто момче и това се среща.. после какво стана? - Ми вървях и видях тя и тя... - И това се среща, но ако беше дошъл по-рано щеше да видиш Аз и Аз!
Влиза пиян студент при професора на изпит и казва: - Добър ден господин професор, приемате ли пияни студенти на изпит. Професора помислил и казал: - Ми добре. Студента: - Момчета вкарвайте колегата!!!!!
Банкет. Жена казва на мъжа си: - Винаги става така, след петата водка се превръщаш в отвратително животно! - Но аз не съм пил!!! - Затова пък аз съм пила!
Червената шапчица, Дан Симънс - Как се казваш? - попита полковник Канис Лупус, когато напуснаха старата къща с полусрутена мансарда и закрачиха из мъртвата гора. - Гарнет, - рече сънят му, - или Ръбикъп, както повече ти харесва. - Гарнет, - прошепна Канис. Погледна нагоре и видя две малки слънца, които се издигаха в синьо-зелено небе. - Това Хиперборей ли е? - Да. - Как се приземих? Със задържащо поле? Или парашутът все пак се отвори? - Клонките на кленовете те поеха в последния момент. - Нищо не ме боли. Никакви рани ли нямах? - Погрижих се за това. - Какво е това място? - Полянката край къщата на баба ми. Изоставена е преди повече от сто стандартни години. Отвъд този хълм се намират Гробниците на Ловците на Изгубеното Време. Ела! - рече Гарнет-Ръбикъп. Мъртвата гора завършваше в пустиня. Фин пясък се плъзгаше из море от приведени сенки, една от които трябва да беше Господарят на Болката…