Един пич-нудист на плажа изгорял по оная си работа и си купил кофичка кисело мляко да си го намаже,и така,на плажа отворил кофичката и направо го топнал вътре...толкова приятно му станало,че чак пуснал блага усмивка,до него някаква жена го гледала и си казала
-Божее,все съм виждала как го изпразват ама никога как се пълни...
Създайте документ в Word наберете:
= rand (200,99)
натиснете Enter и задръжте за 3 секунди. Това и от Мicrosoft не могат да го обяснят.
НАПРОТИВ, ИМА ОБЯСНЕНИЕ! Ето го:
http://support.microsoft.com/kb/212251