Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един студент дълго уговарял своя колежка да му дойде на гости: - Ела у нас, да пийнем чай? - Не искам. След някой-друг ден пак: - Ела у нас да пием чай? - Не искам. Най-накрая един ден колежката се съгласила. Тръгнали към квартирата на студента и минали покрая една аптека. Колежката казала: - Я дай да влезем за малко в аптеката? - Защо? - Ами да купим нещо за чая...
Студентски 3,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство тръгнало на гроздобер. Детето попитало: - Мамо, откъде идва гроздето? Майка му отговорила: - Сине, веднъж с баба ти и дядо ти брахме сливи. След като ги обрахме извадихме костилките и ги засадихме. Родиха се мандарините. След това от семките на мандарините изразснаха портокали, от които домати, с които развихме много добър бизнес. И накрая от доматите се роди гроздето, сине. Две мухи летят съсредоточено около слона. - Имаш ли план за действие? - Да. Само да успеем да го съборим, после лесно ще го довършим с ритници... Мъж и жена правят секс.Мъжът казал:Абе много ти е широка.Не е широка-казала жената.Широка е-казал мъжът.Добре-казала жената,вкарай си едната ръка.Мъжът я вкарал.Вкарай сега и другата.Мъжът вкарал и другата.Пляскай сега-казала жената.Не мога-отговорил мъжът.Видя ли-казала жената-широка била. Женена споделя с приятелка: -Значи прибирам се аз вкъщи, а моят си пуснал порно, гледа и се самозадоволява!!! -И ти как реагира?????! -Как?!?!? Налапах го! Я, няма да ми цапа новия килим. Полицай спрял автомобил. Шофьорът учудено попитал: - Защо ме спирате? Никакво нарушение не съм направил! Полицаят нервно отвърнал: - Семейството ми да чака нарушение ли да направиш?!