Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент се стяга да ходи на море. Приятелите му казват: - Вземи да си купиш един куфар. - Защо? - Ами да си сложиш там бельото, панталон, риза, сако... - Е тогава с какво ще се облека?
Студентски 3,383 прегледа
Следващ →

Още вицове

всяка жена трябва да си е платила автокаското за да може да я блъскат по всяко време По време на студената война се карат американец и руснак. Американецът казва: - Ние ще ви пуснем неутронна бомба! - Какво е това? - Ами всичко живо изчезва, а материалното остава. - Хехе, това нищо не е. Ние пък ще ви пуснем един взвод старшини. - ?!? - Всичко живо ще си остане, а всичко материално ще ви изчезне. Влезнал един мъж с маймунката си в един бар и си поръчал едно уиски. През това време маймунката заподскачала по масите и каквото видяла кръгло го изяждала, видяла една маслинка изяла я, видяла един фъстук и в устата, видяла една билярдна топка и в устата, видяла една праскова и в устата. Тогава собственика на бара се развикал: - Абе каква е тая маймуна бе пречи ми на клиентите и яде всичко. А собственика на маймуната казал. - Спокойно бе, всичко ще ти платя двойно. Човека се успокоил. След седмица се повтаря същата история, заподскачала по масите маймуната видяла една маслинка пъхнала си маслинката в задника и после в устата, видяла един фъстък пъхнала си го в задника и после в устата. Тогава собственика на бара казал. - Абе каква е тая маймуна мръсна бе? Сега защо първо си го пъха в задника, а после го яде. - Ами от случая с билярдната топка, първо мери после яде. Някаква градска мадама (блондинка) отишла на гости на баба си на село. Докато бабата била излязла, котката им се окотила. Връща се бабата и внучката й казва: - Бабо, котката се окоти! Две мъжки и две женски котенца. - А ти откъде знаеш кои какви са? - Аз не, ама дядо ги погледна под опашките - там сигурно нещо пише. Нощ. По тъмна улица върви жена, а след нея я преследва мъж. Жената не издържа и се обръща и казва: - Господине, защо ходите след мен? - Като се обърнахте вече и аз се чудя!!