Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако помогнете на няков в беда, той непременно ще си спомни за вас, когато отново попадне в беда.
Бисери 3,229 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Моля за ръката на вашата дъщеря! - Млади човече, пиете ли? - Естествено, но нека първо да уредим работата! Двама старци гледат секс,на дядото му се доспало и почнал да се моли на бабата: -Айде да си лягаме бабо. Бабата отвърнала: -Чакай още малко де! Дядото пак и се примолил -Аиде бабо,аиде да си лягаме! Бабата се обарнала и ядосано му отговорила: -Еее ама и ти голям зор,чакай да видим дали ще се оженят накрая де! Пациент при психиатъра: - Имам раздвоение на личността, - оплаква се пациентът. - Струва ми се, че аз не съм аз, а сме двама. - Нищо не разбирам, - казва докторът. - Повторете още веднъж, но имайте малко милост, не говерете и двамата едновременно! Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: - Коледа е хубаво нещо... След още половин час другият казва: - Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: - Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често! Ябълка виси на конеца, па яжте уя на певеца.