Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали радио Ереван кой е най-добрия начин една жена да отслабне. Радиото отговорило: - Взима един обръч и почва да го върти на кръста. Отсреща обаче пак питат: - Добре де, но ако жената не може да влезе в обръча тогава какво правим? - Момент да питаме радио Анкара, казват от радио Ереван. Питат радио Анкара, а оттам отвръщат: - Оставете хубавата жена на мира бе серсеми.
Радио Ереван 4,404 прегледа
Следващ →

Още вицове

Последната мутра: Сега какво, сам ли да се гръмна? Един зевзек отишъл при полицай и го попитал: -Г`син полицай, може ли на полицай да се каже говедо? Полицаят отговорил категорично: - НЕ! Но зевзекът отново попитал: -Г`син полицай, а може ли на говедо да се каже полицай? Полицаят помислил,помислил па отговорил: - Разбира се. - Тогава довиждане г`син полицай!!! Говорят си две акули. Една пита: - Ти как ловиш хора? - Виждам плувец. Правя един голям кръг около него, после един малък и го хващам. - А не трябва ли направо с малък кръг? - пита другата акула. - Може и така, но тогава ще се наложи да се ядат с говната. В зоомагазина: - Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки. - Защо? - Напускам партамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел. Линейка. В линейката шофьор, зад него се вози в носилка пациентът, а до главата на пациента е седнала медицинската сестра. Карат така известно време, но изведнъж на шофьора нещо му става, пуска волана, хваща се с две ръце за гърлото, опулва очи и започва да хъхри. Сестрата взела чантичката си и го ударила по главата, шофьорът се оправил и продължил да шофира. След 5 минути пак му станало нещо и се хванал хриптейки за гърлото. Сестрата отново го ударила с чантичката по главата, той се оправил и продължил да шофира. Когато за трети път се хванал за гушата, пациентът притеснено се обадил: - Извинете, ако нещо ви е зле, да седна аз да покарам, вие да си починете… - Споко - прекъснал го шофьорът. - Само се ебавам със сестрата, мъжа й се обеси миналата седмица.