Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки си говорели: -Абе, муцка, знаеш ли кога се пада Нова Година ... след една седмица е все пак трябва да направим някакви планове за вечерта. -Ами петък се пада. -Ееее, дано не е 13-ти!
Блондинки 3,511 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж ще ходи да се запознава със семейсто на приятелка си, обаче много пиян, както винаги и заминава той със своето семейство, да се запознава със семейстото на приятелката си... Отиват те, сядат на масата родителите на момичето, гледат младежа пиян и бащата пита родителите на младежа: - Я ми кажете, вашия син какво може, какъв човек е? Бащата му отговаря: - Нашия син като е пиян много хубаво готви, нашия син като е пиян много хубаво чисти, нашия син като е пиян прави всичко добре ... Майката на момичето пита: - Ами като е толкова добър като е пиян, като е трезвен какъв е? Родителите на младежа се поглеждат и казват: - Миии ние не сме го виждали трезвен ... Малката Марийка се връща с майка си от родилния дом. - Мамо, леля Пепи ще си има бебе ли? - Да, моето момиче. - Е, къде е бебенцето? - В корема й ,моето момиче. - Хмм, ти ми беше казала да не си смуча мръсните пръсти, защото в корема ще имам глисти. Какво трябва да смуча, за да имам бебенце?? Утро. Девойка се събужда до непознат мъж, на непознато място. Сънено се оглежда наоколо: -Дааа и стаята ти такава малка..... - След това, което се случи между нас тази нощ, ние сме длъжни да скрепим нашите отношения по някакъв начин. - Съгласен съм, дай пет! Иванчо срещнал Марийка и я попитал: - Марийке, хайде да ми направиш една свирка. А тя му казала: - Добре, ама дай сто лева. Иванчо се зачудил и я попитал: - У Марийке, ти да няма да свириш на цяла сватба ма?