Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно чукчи пита продавачката на билети: -Този влак ще ме откара ли до С.Петербург? -Не. След него друго чукчи пита: -А мен???
Чукчи 4,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Господин капитан, защо повечето кораби носят женски имена? - Ако знаехте колко трудно се управляват, нямаше да задавате глупави въпроси. Баща към дъщеря си-тийнейджърка: - Дъще, вече си голяма. Днес ще поговорим за любовта. - Добре татко, какво те интересува? Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто. - Ей... сервитьора... абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през ’86 година? - Не, господине. - Не, не, познавам те тебе от някъде аз... А на олимпиадата през 1984, да си ходил? - Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба. - Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг... - Не, господине. Не ходя там. - Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото... Зет се връща от погребението на тъща си. Минава под някаква стреха и изведнъж на главата му пада керемида. Вдига очи към небето и казва: — Мамка й, вече е пристигнала… Айше се вози на мотора, Манго кара... Айшето: -Манго, какво му правиш на тая махина та върви толкоз бързо? - Газ му давам... - Айде бе, аз ако му дам газ, ша литне бе...