Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно чукчи си седи на един клон и го реже.Отдолу минава един човек и му казва: -Ей,ще срежеш клона и ще паднеш! -Няма,няма. Задминал човекът,но чукчито продължава и пада. Поглежда към човека и вика: -Бреййй,магьосник!!!!!
Чукчи 4,582 прегледа
Следващ →

Още вицове

След клюките за повишена радиация, Министъра на енергетиката решава да се консултира с бог. Отива в Рилския Манастир(за да е по близо до бога), качва се на баира и се провиква: - Бооо-жеееее,съвсем безопасно ли е в Ко-зло-дууууй? Ехото му отговаря: - Уууууй,ууй,уй... - А ще построим ли и в Бе-ле-нееее? - Нееее,нее,не... - Докторе, за пореден път ви обяснявам - аз наистина съм болен. - А аз ви казвам, че си внушавате. Нищо ви няма. - Но аз се чувствам много зле. - Това е от вашата мнителност. Един съвет: повтаряйте си "Аз съм здрав, здрав съм!" и ще се чувствате отлично. - Ами..благодаря. Болния става и тръгва да си ходи. Доктора: - Момент, а хонорара ми? - Това е от вашата мнителност, докторе, повтаряйте си "Платиха ми, платиха ми!" и ще сте в отлично настроение. Една блондинка казва на приятелката си блондинка. - Абе душко, когато някой те попита дали обичаш да четеш книги, ти какво му отговаряш? - Питам го дали е далтонист. - Когато Господ е казал "И нека бъде светлина", Чък Норис е казал "кажи `моля`". Танцът е вертикално изражение, за хоризонтални намерения.