Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един чукчи дървар отишъл в Москва да си купи моторна резачка. Влязал в магазина, харесал си една, продавачите му обяснили, че реже 5 кубика дърва на час, той я платил и си излязъл. След няколко дена се обадил в магазина и се оплакъл, че не може да отреже повече от 3.5 кубика дърва на час. Обяснили му, че производителя на машината и дава капацитет 5 кубика на час и няма начин да реже по-малко. След сдмица пак се обадил да се оплаче, че колкото и да се старае не може да отреже повече от 4 кубика за 1 час. Шефа на магазина изпратил двамата продавачи в тайгата да видят какъв е проблема. Чукчито решил да им покаже, приготвил дървата, запретнал ръкави, изпотил се здраво, но стигнал най-много до 4 и половина кубика. Продавачите се спогледали и единия казал на другия: - Абе, тоя ако вземе да включи мотора колко ли ще нареже ?
Чукчи 5,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор към пациентка: — Да-а-а… Нещо не ми харесвате… — И Вие докторе не сте някой красавец! - Иванчо, кажи ми къде се намира Занзибар. - Госпожо! Знам всички барове в града, но за такъв чувам първи път! Урок по естествознание. Учителката: - Ние виждаме, че сме обкръжени от вещи и предмети - чинове, дъска, прозорци, в прозорците виждаме дървета, облаци, а най-отгоре небето, а на небето няма никой. Значи, деца, БОГ няма! Разбрахте ли? Иванчо ти разбра ли? - Да, госпожо! - Я повтори! - Ние виждаме, че сме обкръжени от веши и предмети, чинове, ученици, дъска, учителка, а най-отгоре - главата на учителката, а мозък не виждаме...Значи.... Студент е на изпит по история на БКП и абсолютно нищо не знае. Преподавателят отчаяно пита: - Знаете ли поне какво е станало на 9 септември 1944 година? - Не. - А за Маркс чували ли сте? - Не. - А за Ленин? - Не. - Абе, Вие от къде сте се взели такъв? - Аз съм от Каспичан. Изпитващия въздъхнал тежко, отишъл до прозореца и промърморил: - Ех, как ми се ще да плюя на всичко и да отида да живея в Каспичан! Разговор между двама ученици: - И ти ли ходиш на училище? - Ами, ходя! Возят ме с кола.