Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях - голям връзкар сяда. Професора го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и… - Разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда втория – по малък връзкар. - През 1945 година над Назасаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и… - Има много жертви и разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда третия – никакъв връзкар. - Колега , някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения - Поименно, колега поименно.
Студентски 3,470 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вашето мнение е ценно.Много ценно. Толкова ценно, че Ви препоръчвам да си го пазите грижливо и с никого да не го споделяте... Една блондинка, както си вървяла по улицата, паднала в една шахта. Поотръсила се, погледнала нагоре и си помислила : "Добре, че го няма капакa, иначе как щях да изляза !!!" - Какво е мнението ви за политиците? Оториноларингологът: - Всички са с отит! Психиатърът: - По-голямата част са ми пациенти. Гинекологът: - Много,много не се напъват,а и така е по-добре, защото повечето закони които раждат са даунчета. Офталмологът: - Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око, десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед. На летни олимпийски игри се запознават сърбин и японка. Японката се представя: - Путекао Яма. След кратък размисъл сърбинът протяга ръка и казва: - Курецкао Греда. Учител по химия:- Не трябва да бъркате в разтвора, за да не ви светнат очичките, като на някой от тия от анимационите филмчета.