Блондинка хванала златната рибка.
- Казвай три желания и ме пускай - рекла.
- Ми сещам се само за едно. Искам да взема Нобелова награда.
- Нобелова награда за какво?
- Ми за физика, разбира се.
- Адски трудно желание...
- Я не ме баламосвай. Вчера гледах по телевизията една получи награда, пък физиката й беше доста по-зле от моята.
Две блондинки се разхождат по плажа. По едно време едната изписква:
-Ей, видя ли тази размазана чайка?
Приателката й се стриаска и поглеждайки към небето казва:
-Къде, къде?