Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един мъж влиза в тоалетната за жени по погрешка и пита една жена: - Може ли да ми кажете колко е часа? Жената отговаря: - 10 лв. на час.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо една блондинка се върнала адски разочарована, натъжена, също така разчорлена и размъкната от Япония? Защото чак тогава разбрала, че 17-инчовият SONY е телевизор!
Блондинки
03.10.2017
2,884 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо - приказки за програмисти… На Иванчо са му дали 3 ябълки. Той е изял 2. Колко ябълки има Иванчо? Мислите си че 1? Ама никъде не е казано, колко ябълки е имал Иванчо преди да му дадат 3-те. Извод - нулирайте си променливите! Иванчо има 3 ябълки. Дали му още 3. Той изял 2. Колко ябълки има Иванчо? 4? Неееееееееее! 6! Двете ги е изял един ден по рано. Извод - синхронизирайте си нишките! Иванчо имал 5 ябълки. Изял 2. Колко са му останали? 3? Нееее! Той не е ял свои ябълки! Пак има 5! Извод - защитавайте си адресното пространство! На Иванчо му дали 3 ябълки. Той ги изял. На другия ден дошли да му ги искат, защото били дадени само за съхранение. Извод - четете си спецификацията.
Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата !
България е най-стабилната страна: стабилно растат цените, стабилно крадат...
- Изглеждам хилав и беззащитен, но малцина знаят, че зад гърба ми са десет години занимания в шах клуба.
Съгласна ли сте да му събирате чорапите из апартамента, петък вечер да го посрещате пиян, да го пускате на риба с преспиване, да гледате с него мачове, да търпите приятелите му и да се грижите за домакинството? Съгласен ли сте да й давате цялата заплата, да помните всички празнични дати, редовно да й подарявате цветя,подаръци, да обичате тъщата, да не пиете и скитате и редовно да изпълнявате супружеския си дълг? - Така трябва да се пита! А това "в радост и мъка.." на никой не му става ясно...