Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо една блондинка се върнала адски разочарована, натъжена, също така разчорлена и размъкната от Япония? Защото чак тогава разбрала, че 17-инчовият SONY е телевизор!
Блондинки 2,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една вечер докато Айшето правела свирка на Асан, без да иска му отхапала члена. Отива той веднага на лекар: - Доктореее... помагаййй! Жената ми гризна к.ра бе, ко ша пря сега!? - Ами Асане иска ми се да ти помогна, но в момента в банката с органи нямаме човешки полов орган... само един маймунски... - Няма грижа докторе... туряй го... Операцията била успешна. След няколко години хирурга среша Асан на пътя: - Здравей Асане, как си? Доволен ли си от новия член? - Мноо съм доволен докторе! Ся с Айшето праим деца и хич не се притесняваме за тях. Още кат са родят и хващат гората... - Защо е прието да се пропускат жените напред? - За да има възможност да им се полюбуваш на дупетата им! Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а... - Какво каза? . - Гра-а-а... - Ама какво ти е? - Гра-а-а... - Боже, тоз човек, какво му стана, боже... Пържолка да ти опека, телевизора да включа...? - Гра-а-а. . Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктора. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно "гра" повтаря вече от половин час. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама... - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия... Млад мъж към съпругата си: - Защо тази супа е без месо? - Не знам. Приготвих я точно по готварската книга, която е останала от баба ти. - И какво пише там? - "Вземете месо за 50 стотинки..." Две приятелки си говорят: - Знаеш ли коя е любимата ми фраза, която ми казва моя мъж? - "Обичам те!" - Не, "Остави, аз ще измия".