Трима мъже си разказват кой какво най-обича да гледа на жена си:
- Аз много си падам по циците й - казал първия.
- Е аз и обожавам дупето... се усмихнал втория.
- А пък аз най-много обичам да й гледам темето - въздъхнал третия.
Една блондинка и една брюнетка падат от един небостъргач...
След малко брюнетката се размазва на паважа...
НО блондинката я няма: какво е станало???
Ами загубила се е по пътя