Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаеш ли кой е най-щастливият човек в света? - Не. - Владиката, бе! - Защо? - Ами всеки ден вижда началника си разпънат на кръста.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Какво трябва да направиш, за да светнат очите на една блондинка? Да и пъхнеш фенерче в ухото!
Блондинки
03.10.2017
3,053 прегледа
Следващ →
Още вицове
През нощта два скелета излезли от гробовете си да се поразходят. В далечината видели патрулиращ полицай, единият се втурнал обратно и вдигнал надгробната си плоча. - Какво правиш? - учудил се другият. - Не е желателно да ни хванат без документи.
- Келнер, вземете си пържолата обратно! - Не мога, сър. Вие вече я надраскахте.
На стената висеше план за авариен изход от интернет в случай на пожар...
Отива някакъв на очен лекар. Почукал, попитал дали това е кабинета на очния лекар и след като го поканили влязъл и почнал да се съблича. - Ама какво правите? Аз съм очен лекар... - Спокойно докторе, сега ще ти обясня. Свалил си човека ризата, панталоните, обувките. Тръгнали гащите да си сваля. - Ама г-не, аз съм очен лекар бе, моля ви- изпаднал в тих ужас лекаря. - Споко бе докторе, сега ще ти покажа. Свалил си човека гащите и разтворил широко задника: - Ела сега тука и погледни докторе. Виждаш ли го ей това косъмче тука, точно до ануса дето е? - Да... виждам го... - Е, като го дръпна ми се насълзява дясното око.
Аз пък моя съм го кръстил Драго. Да видиш грейналите лица на жените като им кажа "Драго ми става като те видя" - безценно...