Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото като си затворят очите, им се отварят краката!
Блондинки 3,084 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката завела децата да гледат строителство на нова къща. По време на мероприятието един строител паднал от една стълба и го откарали с линейка в болницата. В училище учителката анализира с децата случая: - Петърчо, защо падна строителят? - Ами не е внимавал, госпожо! - Гошко, ти какво ще кажеш? - Не е спазвал безопасността на труда! - Браво, Гошко! - Иванчо, ти какво мнение имаш по случая? - Ами псуваше ме на майка, госпожо! - Как така Иванчо? Защо? - Ами, каза ми - хей момче, не клати стълбата, щото ще го тура на майка ти!! Малко еврейче тръгнало на училище в малко градче. Учителката попитала: - Кой е най-великият човек, който някога е виждал? Една ученичка вдигнала ръка и отговорила: - Мисля, че е Джордж Вашингтон, защото той е бащата на нашата страна. - Това е добър отговор, но не е отговорът, който очаквам. Друг ученик вдигнал ръка и казал: - Мисля, че е Ейбрахам Линкълн, защото той освободи робите и помогна да спре Гражданската война. Учителката отново заявила, че отговорът е добър, но не е правилният. Тогава станало еврейчето и рекло: - Мисля, че Исус Христос е най-великият човек, живял някога. Като награда за верния отговор учителката го извикала при себе се и му дала бонбонче. В междучасието друго еврейче попитало новодошлото: - Защо каза, че е Исус Христос? - Бе аз си знам, че е Мойсей, и ти си знаеш, че е Мойсей, но бизнесът си е бизнес. Слаботелесен мъж звъни в полицията: - Ало-о-о, помо-о-ощ! В стаята ми има комар! - Ами, убийте го - съветва дежурният. След малко в слушалката се чува: - О-о-о! И хапеш! А-а-а! И ръце извиваш! - Раната на главата ви е доста тежка. Сигурно са ви нападнали за пари? - Така е, докторе. - Бихте ли познали нападателя, ако ви го покажат? - Естествено, докторе, кой не познава жена си. На улицата: - Извинете, Госпожице, Вие сте толкова красива!!! -О, не се извинявайте! Вие не сте виновен за това...:)