Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото като си затворят очите, им се отварят краката!
Блондинки 3,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди изборите си говорят двама: - Като се събудя и ако ми е надясно ще гласувам за десницата, а ако ми е наляво - за левицата. - А ако ти е напред? - Дреме ми тогава за изборите!!! - Какво е спокойно, уравновесено и напълно балансирано българско семейство? - Когато мъжът взима заплата в долари, а жената в евро. Обаждане в компютърната поддръжка: - Беше зле, стана още по-зле. Направете така, че пак да е зле. Предстои дерби ЛЕВСКИ-ЦСКА. На тренировката преди мача Гонзо казва на съотборниците си: - Момчета, отивайте в кръчмата да празнувате, аз и сам ще ги бия. Помислили си те и решили да го послушат. Отишли в кръчмата, почнали-ядене, пиене, ядене...По едно време попитали сервитьорката за резултата. -Резултата е 1:0 за ЛЕВСКИ, гол на Гонзо в 30-та минута. Зарадвали се футболистите, продължили с пиршеството. Малко преди края на мача отново попитали сервитьорката за резултата. - Резултата вече е 1:1, гол от дузпа за ЦСКА в 91-та минута. Леко разочаровани, левскарите си казали: - Еми каквото-такова. Той Гонзо игра сам, 1:1 пак е добре. По едно време пристига Иванов в кръчмата и всички почват да го питат: - Абе Гонзо, кво направи бе.. нали и сам щеше да ги биеш, ние трябваше да останем.. Каква е тая дузпа в 91-та минута?! А той отговаря: - Каква дузпа?! Мен съдията ме изгони в 80-та минута... За да започнете деня си добре, трябва правилно да прекарате нощта.