Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нощта беше прекрасна, но утрото ме съсипва! "Двама мъже и половина"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото като си затворят очите, им се отварят краката!
Блондинки
03.10.2017
3,083 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преди изборите си говорят двама: - Като се събудя и ако ми е надясно ще гласувам за десницата, а ако ми е наляво - за левицата. - А ако ти е напред? - Дреме ми тогава за изборите!!!
- Какво е спокойно, уравновесено и напълно балансирано българско семейство? - Когато мъжът взима заплата в долари, а жената в евро.
Обаждане в компютърната поддръжка: - Беше зле, стана още по-зле. Направете така, че пак да е зле.
Предстои дерби ЛЕВСКИ-ЦСКА. На тренировката преди мача Гонзо казва на съотборниците си: - Момчета, отивайте в кръчмата да празнувате, аз и сам ще ги бия. Помислили си те и решили да го послушат. Отишли в кръчмата, почнали-ядене, пиене, ядене...По едно време попитали сервитьорката за резултата. -Резултата е 1:0 за ЛЕВСКИ, гол на Гонзо в 30-та минута. Зарадвали се футболистите, продължили с пиршеството. Малко преди края на мача отново попитали сервитьорката за резултата. - Резултата вече е 1:1, гол от дузпа за ЦСКА в 91-та минута. Леко разочаровани, левскарите си казали: - Еми каквото-такова. Той Гонзо игра сам, 1:1 пак е добре. По едно време пристига Иванов в кръчмата и всички почват да го питат: - Абе Гонзо, кво направи бе.. нали и сам щеше да ги биеш, ние трябваше да останем.. Каква е тая дузпа в 91-та минута?! А той отговаря: - Каква дузпа?! Мен съдията ме изгони в 80-та минута...
За да започнете деня си добре, трябва правилно да прекарате нощта.