Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Давама борци и щефа се возели на БМВ-то си и не щеш ли изведнъж пред тях изкача едно магаре и те бум право в него. Излизат борците от колата, гледат калника смачкан,какво да правят? Единият казал: -Абе ще надуем през ауспуха и ще се оправи!- надували те ,надували нестава. В това време минало друго БМВ с борци и като разбрали какво правят рекли: -Абе момчета много сте тъпи да знаете. Как искате да стане нещо като не сте затворили люка.
Борци 4,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как е новата ти работа? - Най-гадната, която съм имал през целия си живот! - Тогава що не напуснеш? - Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи! Войник получава писмо от любимата си. В него тя му казва, че е срещнала друг мъж и иска да й върне снимката. Разстроеният войник събира от всички от взвода снимки на жени и ги изпраща на бившата си любима със следния текст: "Скъпа, не мога да се сетя коя си ти измежду всичките снимки - така че вземи си своята снимка и ми върни другите". Млада жена купува риза на мъжа си. - Каква искате? - пита продавачът. Като моята ли? - Може - казва дамата. Само че да е по-чиста и изгладена. Пожелания за Свети ВалентинИска ми се да бях магьосник и да ти направя клетва за вечна любов и радост, но нямам такава мистична сила. Затова ще направя само това, което мога - ще те обичам винаги! В съда: - И така, когато се стигна до сбиването, ищецът държеше в ръце парче дъска, дълго метър и двадесет и пет. А вие какво държахте в ръце? - Жена му.