Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж прави ремонт вкъщи. Стигнал до тоалетната и решил да боядиса дъската на тоалетната чиния. След приключване на работата той отива да пийне една бира. В това време жена му се прибира от работа и бързо влиза в тоалетната. Сяда на дъската и естествено залепва за нея. Мъжът се прибира след известно време и вижда печалната картинка. Решават да отидат на лекар. Поради понятни причини, жената не може да си облече нищо и мъжът я намята с палтото си. Влизат двамата в лекарския кабинет, мъжът обръща жената с гръб към лекаря, повдига палтото нагоре и пита: - Докторе, виждали ли сте подобно нещо? Докторът: - Ами, най-общо казано, да, даже много пъти съм виждал.....Но чак пък в рамка...
Лекари 3,805 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели вечерят в известен лондонски ресторант. Малко след като са поръчали от менюто, келнерът се връща и казва: - Извинете, господа, но телешкото е свършило. Севернокореецът отговаря: - Какво означава "телешко"? Японецът учудено възкликва: - Какво означава "свършило"? А южнокореецът пита: - Какво означава "Извинете"? Двама фабрични работници си приказвали за мача на Юнайтид. - Няма смисъл даже да мисля за това - оплакал се единият, -Жена ми за нищо на света няма да ме пусне. - Лесна работа - отвърнал колегата му. - Само трябва да я вдигнеш, да я занесеш в спалнята, да я хвърлиш на леглото, дай разкъсаш дрехите, да я изчукаш и да кажеш: „Отивам на мач”. В понеделник сутрин двамата пак се срещнали. - Направи ли както те посъветвах? - Да. Един час преди мача грабнах жена си, занесох я в спалнята и я хвърлих на леглото. Тъкмо й смъквах гащите и си разкопчавах ципа, когато си помислих: „По дяволите, напоследък Юнайтид не играят чак толкова добре… “ Новогодишно: Нова година - нови проблеми! Движи се едно маршрутно такси с голяма скорост, минава на червено по светофарите. Един от пътниците трепери като лист. Шофьора: - Не се притеснявайте, не искам отново да влизам в болница. Пътника: - Претърпявали сте катастрофа ли? Шофьора: - Не, лежах в психиатрията... Невинен затворник излиза от затвора. Във влака: Гошо: Пешо, виж навън вали сняг. Пешо: Квото щат да правят вече.