Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Красивата дума "корупция" е била измислена, за да не се оскърбяват чувствата на чиновниците, наричайки ги крадци...
Професионални 2,779 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крайна форма на самота - сам да си правиш клизма. Син пита баща си: - Тате, що аз мога да пиша, а пък другите деца от детската градина не могат. - Щот си умен тате. - А защо аз мога да чета, а те немогат. - Нали ти казах, щот си умен. -А защо мойта пишка е много по голяма от тяхните. В това време бащата извиква: - Щот си на 23 бе идиот. В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!! Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях. Втори повикали французина и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я! И него го скъсали. Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и се развикал: - Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката! - Докторе, много ме боли зъба! - Ще го вадим. - А да се излекува няма ли как? - Трудно е да се каже, в устата е тъмно и лошо се вижда. Ще го извадя, тогава ще видим, какво може да се направи. Пуснат е в продажба "Плейбой" за смелчаци, Упи Голдбърг, Анастасия Мозер са на корицата.