Мъжът към жена си:
- Какво е това?
- Пилешка супа.
- А защо има кайма вътре?
- Е значи е супа топчета.
- А защо има и боб вътре?
- А... защото е боб чорба.
- А какво е това зеле в нея?
- Ех то на теб човек не може да ти угоди!
Влиза един мъж в публичен дом и си поръчва 10 педала, но там нямало и двама на щат, затова му казали да капарира услугата и след седмица ще ги имат в наличност. В уречения ден той пристига и след като му дали указания за местонахождението на десетицата педали, той закрачил бодро натам.
Влиза в стаята, те насядали кой, където намерил, прецежда поглед през присвитите си очи и едвам промълвил:
-Я се подредете в редица да ви огледам, ве!
Те се строили, той извадил пистолет и започнал методично и бързо да избива педалите, накрая стигнал до десетия и още по-небрежно го попитал, като духнал в дулото на пистолета:
-А на теб стегна ли ти се вече дупенцето, а?