Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива Щирлиц в един бар и поръчва: - Водка! - Нямаме! - Уиски? - Няма! - Коняк? - Нямаме! - Бира? - И това нямаме - само вода остана. - А значи свръзката ме е изпреварила.
Семейни 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се качва на самолета в първа класа. Стюардесата вижда, че билета й не е за там и учтиво, я моли да се премести, но блондинката прави страхотен скандал. Тогава пилота отива и й прошепва нещо на ухото и блондинката направо скача като попарена. Стюардесата: Какво и каза на тая, че изхвърча така? Пилота: Ми казах й, че първа класа не е в нейната посока... Чувам някакво натрапчиво мляскане на улицата, поглеждам през прозореца и кво да видя двама цигани ядат бой. Колкото повече бюджетен излишък, толкова повече дупки по улиците... Заекът тича из гората и вика: - Всички вълци са педали, всички вълци са педали... Среща го мечката и му казва: - Недей така Зайо, ще си изядеш боя! - Гледай си работата. Всички вълци са педали! - Абе, зайо млякото около устата не ти е изсъхнало още а ти се отваряш! - Това не е мляко. Всички вълци са педали!!! Млада майка води хлапето си на преглед. Докторът (закачливо): - Я да видим кой е дошъл? Как се казваме? - Петърчо. - отговаря майката вместо момченцето. - Ах, какви сме хубавки... И на колко годинки сме? - Скоро ще станем на шест. - пак отговаря майката. - Ах, какви сме оптимисти...