Може би малко хора знаят, но първото послание на апостол Павел към коринтяните започвало с думите:
"Добър ден. Не изхвърляйте това писмо, това не е спам."
Отива Щирлиц в един бар и поръчва:
- Водка!
- Нямаме!
- Уиски?
- Няма!
- Коняк?
- Нямаме!
- Бира?
- И това нямаме - само вода остана.
- А значи свръзката ме е изпреварила.