Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива Щирлиц в един бар и поръчва: - Водка! - Нямаме! - Уиски? - Няма! - Коняк? - Нямаме! - Бира? - И това нямаме - само вода остана. - А значи свръзката ме е изпреварила.
Семейни 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един крадец влязал посред нощ в една къща, сигурен, че няма никой. Както си тършувал, чул един глас: - И аз те гледам, и Исус те гледа. Поогледал се крадецът, не видял никого и продължил да тършува. Гласът пак се чул: - И аз те гледам, и Исус те гледа. Светнал крадецът с фенерчето си и гледа един папагал. - Ти кой си? - попитал крадецът. -Аз съм Методи. - отговорил папагалът. - Какъв Методи? Това име на папагал ли е? - Абе и Исус не е име на доберман, ама виж как те гледа. -Тате, откъде си сигурен, че на баба влакът ще мине по тази линия? -Не се офлянквай, ами развинтвай, развинтвай! Изпит в селскостопанския институт: - Вие сте директор на Кооперация. И пак имате ниски добиви. Какви обективни причини ще представите като свое оправдание? - Ами, лошите атмосферни условия... - А още нещо? - Амииии, забравихме да посеем... Генко често се будеше нощем, сваляше сватбената халка и се радваше на свободата. После я слагаше обратно, гушваше жената и заспиваше. В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. — Докторе, вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли корема! — Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? — Трябваше ли да ги отварям?!?