Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Марийка изпуснала автобуса за съседното село и отишла при Иванчо. - Иванчо, ще ме закараш ли до съседното село? - Веднага Марийке! Качвай се на велосипеда! Стигнали до съседното село, и Марийка казала: - Иванчо, ти си много глупав. Аз бях без гащички! - А ти ако си мислиш че колелото е с рамка...
Иванчо и Марийка 5,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се приближава към трамвайна спирка и гледа свой приятел от казармата. - Ооооо, Пешо, к`во правиш бе, не съм те виждал сто години... Да не си се оженил? - Още не съм. - Е, к`во чакаш... - Ми... трамвая... Един пияница споделя с приятеля си:<BR>- Защо говорят хората за мене, че пия без мярка? Това не е вярно. Аз пия с мярка.<BR>- Е каква ти е мярката?<BR>- Пием докат’ са насерем. Eдинственият чакащ гражданин на автобусната спирка подхвърля на шофьора на спрелия автобус: - Вашият Ноев ковчег окомплектован ли е? - Липсва ни само едно говедо. Ще се качите ли? Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза... Ревност - подозрението, че изневеярваш не само ти, но и на теб.