Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той: - Какво ли бих правил без теб? Тя: - Да ти подскажа ли?
Семейни 3,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят две приятелки: — Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд. — Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди. На един канибал му се родило дете. Отишъл той в селската кръчма да се похвали и казал: - Вижте, вижте роди ми се дете! - Ура, ще черпиш! - Викнали в един глас всички от кръчмата! - Ааа, няма сам ще си го изям! Питали един полицай: - Вие биете ли жена си вкъщи? Той се възмутил: - Вие какво? Аз вкъщи да не би да работя втора смяна! Един доктор отишъл на преглед при друг доктор и питал: - Ще ме прегледаш ли? - Защо? Сам не можеш ли? - Мога, ама много скъпо взимам. В един бар виси реклама "БЕЗПЛАТНА БИРА ЗА БАПТИСТИ!!" Един тарикат видял това, зарадвал се, отишъл при бармана и казва: - Сипи бира, баптист съм. - А как ще докажеш? Трябва доказателство! Пичът се почесал по главата, помислил и отишъл в баптистката църква и казва: - Искам да стана баптист. - Добре, но трябва първо да изслушате нашите беседи с напътствия във вярата, и чак тогава да приемете водно кръщане... - Съгласен съм. След два месеца го допуснали до кръщане, взел си справката за членство в църквата и радостно се запътил към онзи бар. - Ето, донесох доказателство, че съм истински баптист. - Първо истинските баптисти бира не пият и второ договора ни с баптистката църква приключи. Сега за мормоните кока-колата е безплатно.