Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели, добре си пийнали на купон и се прибират по къщите. - Оревуар! - казва единият. - Какво значи това? - Довиждане на френски. - Супер - казва другият. - Тогава - цианкалий! - Това пък какво значи? - Сбогом, на който си искаш език.
Пиянски 1,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Евреин пита друг евреин: - Нали не си забравил, че ми дължиш 100 долара? - Ти пък! До края на живота си ще помня! В килия, в ареста- Българин, Руснак и Евреин. Българинът получава колет - сланина, хляб и патронче ракийка. Предлага на евреина: - Ще хапнеш ли сланинка? Евреина мисли на ум: "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове...Няма да ям". И евреина отказал. Предложил Българина и на руснака. Руснакът си помислил - "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове, но пък от сланината ще ми заякнат ръцете, значи ще ям" Седнали двамата Българина и Руснака, изяли сланината, хляба, изпили ракийката и по едно време българинът казал: - Братушка, заякнаха ли ти ръцете от сланината? - ДА! - Дръж тогава евреина да го наебем! Две баби стоят на пейката и си говорят: - Аз заради крадците оставям радиото включено. Другата казала: - Аз на вътрешната страна на вратата оставям бележка: "Юри, всички змии са плъзнали из апартамента. Събери ги, аз нямам време." Син пита баща си: - Тате, ти още ли растеш? - Не, отдавна съм пораснал. - А защо тогава ядеш толкова много? Стани по-добър човек и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!