Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Извинете, имате ли да ми развалите 50 лева? - Не, но все пак благодаря за комплимента.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама приятели, добре си пийнали на купон и се прибират по къщите. - Оревуар! - казва единият. - Какво значи това? - Довиждане на френски. - Супер - казва другият. - Тогава - цианкалий! - Това пък какво значи? - Сбогом, на който си искаш език.
Пиянски
03.10.2017
1,203 прегледа
Следващ →
Още вицове
Евреин пита друг евреин: - Нали не си забравил, че ми дължиш 100 долара? - Ти пък! До края на живота си ще помня!
В килия, в ареста- Българин, Руснак и Евреин. Българинът получава колет - сланина, хляб и патронче ракийка. Предлага на евреина: - Ще хапнеш ли сланинка? Евреина мисли на ум: "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове...Няма да ям". И евреина отказал. Предложил Българина и на руснака. Руснакът си помислил - "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове, но пък от сланината ще ми заякнат ръцете, значи ще ям" Седнали двамата Българина и Руснака, изяли сланината, хляба, изпили ракийката и по едно време българинът казал: - Братушка, заякнаха ли ти ръцете от сланината? - ДА! - Дръж тогава евреина да го наебем!
Две баби стоят на пейката и си говорят: - Аз заради крадците оставям радиото включено. Другата казала: - Аз на вътрешната страна на вратата оставям бележка: "Юри, всички змии са плъзнали из апартамента. Събери ги, аз нямам време."
Син пита баща си: - Тате, ти още ли растеш? - Не, отдавна съм пораснал. - А защо тогава ядеш толкова много?
Стани по-добър човек и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!