Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. - В какъв смисъл? - Виждам се двоен.
Пиянски 1,124 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпитват полицай: - Какво е определението за "измама"? - Ъ-ъ-ъ-ъ… - Дай пример за документ за самоличност? - Ъ-ъ-ъ-ъ… - Изреди няколко областни града? - Ъ-ъ-ъ-ъ… - Добре де, кажи нещо! Коя е първата буква в думата "ъгъл"? - Ами-и-и-и… - Пиете ли? - Само като има поводи! - Като? - Щом има нещо за пиене. По-добре руснаците да ти спрат газа, отколкото немците да ти го пуснат. еврейска мъдрост Двама мъже - сърбин и чех, били първи приятели. Веднъж чехът гостувал на сърбина и тръгнали да се разхождат из Белград. Минавали край операта и сърбинът гордо казал: - Овде йе наша опера. - Мааме в Праци (сиреч, имаме в Прага). Продължили нататък и минали покрай новия стадион. Сърбинът казал: - Ово йе наш нови штадион. - Мааме в Праци. И така, където и да минат, сърбина посочвал това и онова, а чехът все отвръщал - мааме в Праци. На сърбака му прикипяло и го закарал на една морава, а в средата й - два огромни валчести камъка. - Ово са муди наш Марко Кралевичи! - Мааме в Праци - по навик отвърнал чехът. - МААТЕ КУРЕЦ - ОВА СА МУДИ! - размахал среден пръст пред лицето му сърбинът. - Соня, помести се, че ще падна от кревата. - Притисни се към гърба ми. - Мислиш ли, че тогава няма да падна? - Скъпи, нали си бивш моряк?... - Е, и? - Знaчи, трябва да пристанеш и да пуснеш котва.