Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки решават кръстословица: - Тук пише "телефонен повик с три букви"? - казала едната. - Зън! - отвърнала другата блондинка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо, сега ние с теб сме мъж и жена - казва Марийка.- Значи ти ще печелиш пари, а аз ще ги харча. - А нещо друго не искаш ли? - Добре де, тогава да направим обратното, аз ще харча парите, а ти ще ги печелиш.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,318 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванчо! Какъв подарък искаш да получиш от Дядо Коледа и Снежанка? - Госпожо! Не знаете ли? Дядо Коледа и Снежанка не съществуват. - Тогава кой ти подари подаръците минала година? -Госпожо! За идиот ли ме имате? Това беше директора на училището с неговата любовница.
Един борец седнал на улицата и мисли усилено. Минава един негов познат и казва: - Оооо, как си Киро?! - Верно беееееееее, Киро ми беше името!
Мъж влиза в аптеката и казва: — Имате ли клизми? — Имаме. — Направете ми една.
Млада жена, доста дебела, отишла на преглед. Понеже много се смущавала, казала на доктора: - Моля ви, нали няма да ми се смеете като се съблека? - Няма, госпожо, какво ли не сме виждали тука. - Ама нали няма да ми се подигравате, че съм дебела? - Няма. Съблякла се тя, отишъл при нея доктора, извадил една лъжичка да й прегледа гърлото и казал: - Я сега си отворете устата и кажете "мууу"!
Ако наистина се търсеше начин да се повиши избирателната активност, щеше да има не томбола, а референдум с въпроси като: Да се намали ли броя на депутати от 240 на 100? Да има ли български войници в Ирак? Да се върне ли бюджетния излишък на данъкоплатците?