Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка лежат на полянка. Гледат - жребец качва отзад млада кобилка. Марийка: - Иванчо, а как той е разбрал какво й се иска? Иванчо: - Най-вероятно по миризмата. Продължили да лежат. Марийка казва: - Иванчо, ти да не би да си хремав...
Иванчо и Марийка 2,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо влиза в спалнята, а маика му се качила върху баща му. - Какво правите?1?!? - а маика му казва : - Спадам на баща ти корема! - и Иванчо отвръща : - Спадай ,спадай, че една какичка идва всеки ден и му го надува! - Моята годеница не искаше да правим с*кс преди да се оженим. - И какво? - В гражданското се получи малко неудобно... - Завиждам на жените на космонавтите! - Защо? - Защото тях винаги ги предупреждават по радиото, телевизията, вестниците кога мъжете им се прибират. Едно ято "уртомутодучета" си летяло над една планина на име... "Плешивидилава"; по-пътя, едното се сетило, че си забравило джинзафойзерчето и се върнало да си го вземе. На връщане го срешнал един "Плешивидилав" старец и го смъртофлясал. Извод: Когато отивате на път не си забравяйте Джинзафойзерчето! Двама погребални агенти си говорят: - Сънувах родилен дом! - Това е от лошо храносмилане.