Жена влиза при доктор:
- Докторе, фригидна съм.
- А, така ли! Я да проверя... Е, как беше?
- Ми, слаба работа...
- Я да извикам Пешо. Пешо-о-о!
- Е? Как е?
- Ами...
- О, ама ти наистина си за доктор!
- Защо? Вие не сте ли?!?
- А-а-а, не. Ние тук мажем...
Един борец не отишъл на работа. Hа следващия ден също. Колегите му започнали да се притесняват, чудели се болен ли е или пребит, с БМВ-то ли е катастрофирал или е в пандиза. Едва на третия ден нашият човек се появил. Зарадвани, че го виждат останалите го заразпитвали:
- Къде се изгуби, бе брато? К"во прави толко време?
А той гордо им отговорил:
- Купих си един пъзел. И го подредих само за три дена, а на кутията пишеше от три до осем години!!!