Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Провежда се национална конференция на борци, с цел повишаване нивото на общата подготовка. Става един от шефовете и казва: - Момчета, вече ми писна да ни бъзикат нас борците, да ни мислят за кви ли не... Отсега-нататък искам да мислите, и всеки, по всяко време, да отговаря точно, ясно и спокойно на всеки въпрос. Ето например - Киро, стани и кажи кой е Бил Клинтън? Става Кирчо и казва: - Шефе, некой мое да го е бил ама не е от наште...
Борци 4,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българин, руснак, англичанин и китаец са на разходка в планината. - Ехо, обичам те! - виква българинът - Обичам ...обичам ...обичам... - отговаря ехото. - Я тебя люблю! - провиква се руснакът. Ехото: - Я тебя люблю... люблю... люблю... Англичанинът също се пробва: - І love you! - I love you... you... you... - отвръща ехото. Ред е на китаеца: - 我 爱 你! Wǒ ài nǐ ! - К’во-о-о-о? - смайва се ехото. Веднъж се озовах лице в лице с един лъв. И сякаш това не бе достатъчно, та бях сам и без оръжие... - Божичко! И какво се случи? Какво направи? - Какво можех да направя? Първо се опитах да го погледна право в очите, но той продължи да се прокрадва към мен. Сетне реших да го хвана за опашката, но прецених, че е прекалено опасно. А той продължи да се промъква към мен. - И как се измъкна? - Ами обърнах му гръб и минах към следващата клетка. Пияница минава през гробищата късно вечерта. Сърфирайки между гробовете се спъва и пада в прясно изкопан. След половин час започнал да изтрезнява, но нямал сили да се изправи. - Помощ! Студено ми е! От мрака се чул гласа на пазача: - Как няма да ти е студено, като си се изровил! - Знаеш ли какво се нарича наглост? - Да хвърлиш баба си от 8-мия етаж и да я питаш къде отива. Някои пречат най-много, когато се опитват да помогнат!