Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Да гледаш голи жени не е срамно, срамно е да не получаваш от това удоволствие.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Две мутри били в Египет. Влезли в музей и видели египетска мумия, на която стоял надпис "1187пр.н.е" - Какво ли значи този надпис?- учудил се единият? - Не знам, вероятно това е номера на колата, която го е блъснала - предположил втория.
Борци
03.10.2017
4,052 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прогресът в автомобилостроенето сега е насочен към това, водачите да могат много по-комфортно да стоят в задръстванията.
Кинозвезда вечеря с известен режисьор. - Кажете ми - пита звездата - смятате ли да снимате скоро някакъв нов филм? - Не, сега смятам да започна да пиша мемоарите си. - В такъв случай махнете ръката си от коляното ми!
Едно габровче загубило един лев. Започнало да плаче. Срещнал го друг габровец и запитал: - Защо плачеш, детенце? - Загубих един лев. Габровецът съжалил детето и му дал един лев. Габровчето пак заплакало. - Какво има сега? - запитал учуден габровецът. - Ако не бях загубил единия лев сега щях да имам два.
Отиват две мутри в "Лувъра"-а и гледат слънчогледите на Ван Гог. Викат при себе си собственика и го питат: - Тва колко струва? - Ама моля Ви се това е безценно, то не се продава! - учудва се собственика. Тогава двете мутри изваждат 2 куфара с пари и питат: - Тва достатъчно ли ти е? Собственика не могъл да устои на такава оферта и приел. Мутрите напуснали сградата и единия казал на другия: - Ае браточка зехме картичката остана само подаръка!
Наш Славчо влиза в магазин за алкохол и пита продавача: - Извинете, водката ви прясна ли е? - Защо? - чуди се продавачът. - Защото вчера изпих две бутилки и се скъсах от повръщане!