Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза един мъж при лекар сексолог и казва: - Докторе, нещо ми има, непрекъснато ми се иска!! - Добре Господине, влезте в другата стая и се съблечете, след малко ще ви прегледам. След няколко минути при същия лекар влиза дама. - Докторе, не съм добре, постоянно искам да се любя. Докторът бил забравил, че има и друг пациент и казал същото на дамата, както на мъжа. По едно време се сетил и казал на сестрата: - Ооо, съвсем забравих за пациентите, виж какво става. Сестрата отваря врата на стаята за прегледи и вижда как двамата здравата са се награбили и си говорят: - Ле ле, ако ни види някой ще помисли, че се чукаме, а пък ние просто се лекуваме!
Лекари 3,614 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира късно вечерта. Бележка на масата: "Твоята вечеря се намира в стомаха на кучето." Прибрал се един от командировка в Африка и по цял ден ходел угрижен. Колегите му го попитали защо е тъжен. - Какво да ви разправям? Излязох един ден на разходка и ме подгони един лъв и аз къде, къде и се качих на една палма. На палмата обаче един разгонен орангутан. Като ме хвана, три дни и три нощи ме люби. - Нали поне си останал жив - казали колегите му. - То пък един живот - аз тука, той там... Нито пише, нито се обажда... - Ало, такси! Свободен ли сте? - Не, госпожо, женен съм. Един хваща гаджето си , улисва се по голяма любов , страстта го избива и почва да я съблича гола Започва и тя вика: -Моля ти са , не не недей ма За К’ва ма мислиш , ма моля те се недей А -а -у -у -у -у Вкара го Той каза : - Що да го изкарам ли - Как ще го изкараш бе садист Пациент към лекаря: - Откога практикувате медицина? - От 20 години! - Е, значи е време да спрете...