Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Не ти стои добре костюма! - направи забележка тъщата на зетя си в деня на сватбата. - Следващия път ще е по-добре, мамо. - с достойнство отговорил той.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио "Ереван": Защо господ е създал мъжете? Отговор: Защото вибраторите не могат да изхвърлят боклука.
Радио Ереван
03.10.2017
6,335 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, тате, какъв беше цвета на комунистите? - Остави ме сега... - Ама тате, какъв им беше цвета на комунистите? - Не ме разсейвай бе, работя. - Ама кажи бе, тате, вярно ли били червени? - Какви ти червени бе, в сравнение със сегашните направо златни бяха!
Върви си куче през пустинята и си мисли: - Ако до 5 минути не видя дърво ще се напикая!
Преднаборна комисия: - Желая да служа във флота. - А да плувате умеете ли? - Не. Защо, там нямате ли кораби, подводници? - По добре да ви запишем в авиацията. - В никакъв случай, аз и да летя не умея!
Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.
На глупави въпроси да отговаряме не искаме, а на умни - не можем.