- Можете ли да ми кажете къде бяхте в нощта на 4-и срещу 5-и април?
- Разбира се! Бях тук в полицията и ви обяснявах къде съм бил в нощта на 23-и срещу 24-и март.
Върви през гората заекът, носи телевизор. Вълкът го среща и пита:
- Откъде?
- Бях при лисицата, тя легна на леглото и каза: "Вземи ми най-скъпото!"... и аз взех телевизора.
- Абе, зайо. ТИ НЕ СИ МЪЖ!!!
- Ами ти като си мъж, върви да и вземеш гардероба!