Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- След три години ще удвоим пенсиите!..След пет години ще сме средноевропейска държава! След 6 години ще имаме 12 магистрали! - викаха държавните служители, надявайки се, че 2012-та година ще настъпи края на света.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
"Колко лъжлива е природата!" - помислил таралежа, слизайки от кактуса.
Животни
03.10.2017
3,293 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наемат мъж на работа и го разпитват за биографията му: - Какво сте работили? - Ами най-напред работих в КАТ. - Така-а-а… катаджия. - записва си интервюиращият. - После бях в една охранителна фирма. - Охранител значи. - записва пак интерюиращият. - После пак се върнах в КАТ. - Ясно - мърмори си интервюиращият - записвам: катаджия-рецидивист.
В Париж имало конгрес на тема "Постижения в медицината към мъжкия полов орган" И така отишли представител на ЮАР, САЩ и България и започнали да докладвад какво постижение са направили. ЮАР: Ние понеже чернокожите имам проблем с дебелината успяхме да го направим 10 см в диаметър. (бурни аплодисменти от останалите учени) САЩ: Ние понеже нямаме проблем с дебелината, а с дължината за това го направихме 30 см. (бурни аплодисменти от останалите учени) БГ: Ние понеже в България нямаме проблем нито с дебелината нито с дължината та го направихме като ПЪПЕШ (всички мълчат) Един се обадил: - Как като ПЪПЕШ бе ? БГ: Ами на вкус как!
Ролята на жреца се изпълнявала от всеки почтен мъж.
Тя: А вие какво работите? Той: Дърводелец съм. Тя: О, това трябва да е много интересно! Всичките тези длета, рендета, рашпили, маткапи, фрези, абрихти,зегета, банцизи...Знаете ли, нищичко не разбирам от това...
И все пак по-добре жив и разведен... отколкото верен и мъртъв!