Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Колко лъжлива е природата!" - помислил таралежа, слизайки от кактуса.
Животни 3,293 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наемат мъж на работа и го разпитват за биографията му: - Какво сте работили? - Ами най-напред работих в КАТ. - Така-а-а… катаджия. - записва си интервюиращият. - После бях в една охранителна фирма. - Охранител значи. - записва пак интерюиращият. - После пак се върнах в КАТ. - Ясно - мърмори си интервюиращият - записвам: катаджия-рецидивист. В Париж имало конгрес на тема "Постижения в медицината към мъжкия полов орган" И така отишли представител на ЮАР, САЩ и България и започнали да докладвад какво постижение са направили. ЮАР: Ние понеже чернокожите имам проблем с дебелината успяхме да го направим 10 см в диаметър. (бурни аплодисменти от останалите учени) САЩ: Ние понеже нямаме проблем с дебелината, а с дължината за това го направихме 30 см. (бурни аплодисменти от останалите учени) БГ: Ние понеже в България нямаме проблем нито с дебелината нито с дължината та го направихме като ПЪПЕШ (всички мълчат) Един се обадил: - Как като ПЪПЕШ бе ? БГ: Ами на вкус как! Ролята на жреца се изпълнявала от всеки почтен мъж. Тя: А вие какво работите? Той: Дърводелец съм. Тя: О, това трябва да е много интересно! Всичките тези длета, рендета, рашпили, маткапи, фрези, абрихти,зегета, банцизи...Знаете ли, нищичко не разбирам от това... И все пак по-добре жив и разведен... отколкото верен и мъртъв!