Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните из гората са на море. Заека излиза забързан от съблекалнята и отива до водата където се къпят слона и останалите животни. - Слоне излез! - казал заека - Що бе зайче таман сега влязох. - Абе слоне излез, много е важно! Излязъл слона от водата. Заека се смръщил и казал: - Абе остави мислих, че си ми обул банския...
Животни 3,725 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Омъжена ли сте? - Не, засега съм на самообслужване. Един фермер отива сутринта в бара и вижда друг да се налива с уиски. -що пиеш толкова рано? -Абе някои неща не можеш да ги обясниш. -Как така? -Отивам сутринта да доя кравата.Тькмо напьлних котлето,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна десния си крак и го ритна.Ядосах се и и вьрзах десния крак за десния стьлб. -Е,и? -Тькмо пьлнех котлето пак,някои неща не можеш да ги обясниш,кравата вдигна левия крак и го ритна.Ядосах се взех друго вьже и и завьрзах левия крак за левия стьлб. -Е,и? -Някои неща неможеш да ги обясниш.Третия пьт кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото.Понеже нямах повече вьжета,и стегнах опашката с колана за напречната греда. -И какво стана? -Някои неща неможеш да ги обясниш.В този момент ми паднаха гащите и жена ми влезе в обора. Въпрос: Какво ще стане, ако 30 голи млади момичета скочат в басейн? Отговор: Компот от сливи. Въпрос: А какво ще стане, ако 30 голи стари баби скочат в басейн? Отговор: Ошав. Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата. Срещат се двама пенсионера. Единият се оплаква: - Вчера я влязъл крадец в апартамента ми. Представи си нищо не е взел, а на масата е оставил десет лева и бележка: ТАКА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЖИВЕЕ!