Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Когато пия кафе дълго време не мога да заспя - се оплаква брюнетка. - О, така ли при мен се получава обратното, когато спя не мога да пия кафе-отвръща блондинка.
Блондинки 3,615 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живял човек, който като бил млад си мечтаел да стане велик писател. Когато го питали, какъв иска да стане, той винаги отговарял: "Искам да напиша нещо, което да се чете от ЦЕЛИЯ СВЯТ, което ще пробужда у хората НАЙ-СИЛНИ ЕМОЦИИ, което да ги кара да се ТРЕВОЖАТ, ПЛАЧАТ, ДА СИ КЪСАТ КОСИТЕ, ДА КРЕЩЯТ..." Мечтата му се сбъднала. Сега той работи в Microsoft и пише съобщенията за грешки. Съдържателка на Публичен Дом се разхождала по коридора и чула от една стая някой да пее.....слиза тя до "рецепцията" (ако може така да го наречем) и пита: - Връчихте ли сметката на Господина от 8-ма стая??? - Да , разбира се ! - казала "рецепционистката" - А защо тогава още Пее?!?! - Той не пее Мадам....... Опяват Го! Строева подготовка в шотландската армия. Генрала: - Войнико, защо вашата поличка е 10 сантиметъра по дълга, от позволеното по устав. - Генерале, вие как мислите? Разликата между негър и зимна гума? - Когато сложиш верига на зимната гума тя не започва да рапира. В една стая, лежат мъж и борец и двамата в гипсови корита... Бореца пита: Абе ти, защто си тука? Човечеца: Ами бях забравил, че сина ми е монтирал на трабанчето турбо-двигател и си карам по магистралата с бясна скорост и по едно време "ТРЯС" и право в един ТИР... А ти защто си тук? Бореца: Ами карам си аз BMW-то и по едно време някав ме подминава с трабанче... мисля си сигурно сам стигнал вече... и слезнах...