Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Страхувам се, че от сега нататък ще трябва да престанете да пиете, да пушите и да имате извънсемеен секс. - Но аз съм мъж, докторе! - Е... можете да продължавате да се бръснете.
Лекари 3,447 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на час, учителка се опитва да научи учениците си на добри обноски. Задава им въпрос: "Ако сте на среща и вечеряте с хубаво момиче, как бихте и казали, че трябва да отидете до тоалетната? " Първо попитала Майкъл той казал, "Момент, да ходя да се изпикая. " Учителката отвърнала, "Това ще бъде грубо и нелюбезно. " "Ами ти Питър, как ще го кажеш? " Питър отговорил, "Съжалявам, но наистина трябва да ида до тоалетната. Веднага се връщам. " "Това е по-добре, но въпреки всичко не е много учтиво да кажеш тоалетна по време на вечеря. " "Ами ти малък Тони, напъни си мозъка веднъж и ни покажи добрите си маниери? " Аз бих казал: "Скъпа, моля да бъда извинен за момент! Трябва да се здрависам с един много скъп мой приятел, с който се надявам, ще имате възможност да се запознаете след вечеря. " Знаете ли как се нарича дебел фен на ЦСКА ? - Шкембе Чорба, естествено! Крадец бяга от полицията и малко преди да го заловят успява да се скрие в една детска градина. Децата тъкмо обядвали, той седнал при тях и започнал да се храни. В това време един от полицаите влязъл в детската градина застанал до престъпника и му казал: - Айде папай, моето момче, че след малко отиваме на бу-то! Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. — Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си… — Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме… . В това време Свети Петър го прекъснал: — Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо… . Българинът развежда американеца из София! Минават покрай Народното събрание и американеца го пита: - Абе вие тази сграда за колко време сте я построили? - Ами може би има 5/6 години. Американецът отговаря: - Аааа ние такива го строим за масимум 2 години. След това минават покрай Цум. Американецът пита: - А тази сграда за колко време сте я издигнали? - Ами 1/2 години най-много! Американеца казъл: - Ооо ние такива сгради ги правим за 1/2, най-много 3 месеца. Стигат до НДК и американецът пита българина: - А това за колко време сте го построили? Българинът отговорил: - Аааа незнам, това вчера го нямаше!!