Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Като знам какъв инженер съм, ме е страх да ида на доктор!
Лекари 3,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира шофьор: - Книжката и талона, ако обичате! - казва полицаят. - Само това ли? - А какво друго? - Помислих си, че ще искате и пари… Отива един на доктор, влиза и казва: - Ето ни и нас, докторе? Докторът учудено: - Кои "нас"? - Аз и глистите! Марийка звъни на Иванчо: -Идвай веднага. Мама е в командировка, тате е тук, ама лежи в тяхната спалня, не може да ходи, няма страшно, целият глезен му е син и подут! Иванчо: -Не мога Марийке, и аз лежа в къщи и не мога да мръдна. Целият съм син и подут там, дето татко ти си удари крака.. - Ало, пешо ти ли си? Защо още не си ми пратил файла по e-mail? - Ох, кво да ти кажа! Модема ми не бачка! Не мога да ти го пратя . .. но щом толкова много ти трябва, имам една идея. - Каква? - Слушай сега! Значииии . . . създай един файл. Промени му големината на 1 234 832 байта. Разбра ли? - Мисля. . . че да!? - Добре, имаш ли PC Tools? - Ми да! - Добре, стартирай PCT, отвори го с редактора, превключи на шестнайстичен режим, позиционирай в началото и пиши . . . A1 B7 34 1F 4A 61 35... Ако Барби е наистина толкова популярна, защо се налага да й купувате приятели?