Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шокираща новина: Парис Хилтън случайно не си показа циците!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Прибира се един мъж вкъщи и заварва жена си с друг в леглото. Много се ядосал, извадил пушката и я насочил към него: - Ей сега ш`ти пръсна топките. Любовника: - Моляти се недей, дай ми поне някакъв шанс. - Разклати ги...!
Семейни
03.10.2017
3,156 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сестра, как е новият ни пациент? - По-добре, вече говори. - И какво каза? - Че се чувства зле!
Капитан на боен кораб подозира, че отдолу ги дебне вражеска подводница и праща водолаз да провери. След 2-3 минути той изплава и докладва: - Има, японска е! - Как разбра? - Ами някакви йероглифи видях. - Провери пак! След няколко минути водолазът се появява отново и докладва: - Английска е, чух ги да говорят на английски. Командирът пак не вярва: - Половината свят говори на английски. Провери още веднъж! Водолазът далдисва трети път и като изплува, категорично заявява: - Подводницата е на чукчите. - Как разбра? - Почуках и те ми отвориха!
Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик: - Моля, предайте го спешно на Вашия шеф. Шофьорът отива и занася плика на шефа си в заведението. Той отваря плика и чете:"Ако стане - ще е чудесно, ако ли не здраве да е!" - Какво пък значи това? - чуди се. Шофьорът също прочел бележката, замислил се и изведнъж изтичал на улицата. След малко се връща - Станало е! - въкликнал. - Какво е станало? - Да ни открадната колата...
Животът е много по-забавен, когато имаш мръсно подсъзнание
"Хепиенд няма да има". Подпис:Архангел Михаил.