Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се един мъж вкъщи и заварва жена си с друг в леглото. Много се ядосал, извадил пушката и я насочил към него: - Ей сега ш`ти пръсна топките. Любовника: - Моляти се недей, дай ми поне някакъв шанс. - Разклати ги...!
Семейни 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сестра, как е новият ни пациент? - По-добре, вече говори. - И какво каза? - Че се чувства зле! Капитан на боен кораб подозира, че отдолу ги дебне вражеска подводница и праща водолаз да провери. След 2-3 минути той изплава и докладва: - Има, японска е! - Как разбра? - Ами някакви йероглифи видях. - Провери пак! След няколко минути водолазът се появява отново и докладва: - Английска е, чух ги да говорят на английски. Командирът пак не вярва: - Половината свят говори на английски. Провери още веднъж! Водолазът далдисва трети път и като изплува, категорично заявява: - Подводницата е на чукчите. - Как разбра? - Почуках и те ми отвориха! Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик: - Моля, предайте го спешно на Вашия шеф. Шофьорът отива и занася плика на шефа си в заведението. Той отваря плика и чете:"Ако стане - ще е чудесно, ако ли не здраве да е!" - Какво пък значи това? - чуди се. Шофьорът също прочел бележката, замислил се и изведнъж изтичал на улицата. След малко се връща - Станало е! - въкликнал. - Какво е станало? - Да ни открадната колата... Животът е много по-забавен, когато имаш мръсно подсъзнание "Хепиенд няма да има". Подпис:Архангел Михаил.