Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Господин съдия! Обвинявам лекаря си в помагателство за обира на апартамента ми! Препоръча ми да вземам приспивателно и да спя на отворен прозорец!
Лекари 3,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две приятелки. Едната пита: - Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра... - Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи... Само си лежи тихичко в реанимацията. При доктора. - Да. Днес вашата кашлица е доста по-добре. - Ами разбира се, цяла нощ се упражнявах. Пътуват двама мъже в купето на влак. Станало им скучно и единият казва: - Хайде да играем на асоциации! - Ок, давай! - Диня. - Цици. - Що пък цици? - Ами представи си - вървиш по улицата, а срещу теб жена с цици - като дини! - А, добре. Слива. - Цици. - Е, защо пак цици? - Ами представи си - вървиш по улицата, а срещо теб жена с цици - като дини и зърна - като сливи.... - Ох, добре. Часовник. - Цици. - Стига бе!! - Абе, представи си само - вървиш по улицата, а срещу тебе жена с цици - като дини и зърна - като сливи, а ти "цък-цък-цък" с език.... Кучето на един полицай и кучето на един борец попаднали в капан, докато ловували. Полицейското куче жертвало заклещения в капана крак, като го отхапало и се освободило. На другия ден се върнало да търси приятеля си и го видяло целия в кръв. - Какво става, защо си още тук? - Абе, брато три крака отхапах и не мога да се освободя. Лошият човек е като въглена ако не те опари, ще те очерни.