Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Благодаря на Колумб, ако не беше той, всички американци щяха да живеят при нас, в Европа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Лекар консултира доста пълна жена: - Госпожо, за да имате нормално тегло, трябва да сте висока 2,5 метра.
Лекари
03.10.2017
3,578 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не пийте сутрин в работата силно кафе, че няма да може да заспите до обяда!
Вълкът чука на вратата на трите прасенца и им говори: - Прасенца, отворете! Аз съм майка ви и ви нося мляко и бисквити. А прасенцата му отвърнали: - Ти не си майка ни. Нашата майка отиде за бира и кебапчета.
Учителката пита Иванчо: - Иванчо, изброй ми седемте чудеса на света! Иванчо отговаря: - Амиии... пирамидите, мавзолея, две други и още три.
Едно борче казва на сервитьорката. - Донесете ми две чаши! Едната да е пълна с вода, а другата - празна. Сервитьорката го пита. - А за какво ти са тези чаши? - Пълната чаша е да пия, когато ожаднея, а празната - когато не съм жаден, да не пия.
Българин, турчин, американец и англичанин летели със самолет.Но той се развалил и трябвало да скочат.Ще кажете добре, но имали само един парашут.Англичанинът казал: "Дядо ми е бил джентълмен, баща ми е бил джентълмен и аз съм джентълмен!" ...и скочил. После американецът казал: "Дядо ми... е бил каубой, баща ми - и той е бил каубой.И аз съм каубой!" ...и скочил. Минали-не минали 5 минути и българинът казал: "Дядо ми е бил хайдутин, баща ми - и той е бил хайдутин.И аз съм хайдутин!" ...и бутнал турчина.