Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нощен разговор между съпрузи. Тя: - О, мили... Той: - Остави ме на мира! - Но това няма да ти отнеме много време... - Но след това няма да мога да заспя! - А аз не мога да заспя без него! - Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ? - Защото цялата горя... - Всяка нощ едно и също! - Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова! - Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости! - Ти не ме обичаш! (хълцане) - Добре, добре, ще го направя... - Какво? Трябва ти фенерче? - Но нищо не виждам! - Ти трябва да го усещаш! - Намерих го. Сега по добре ли е? - Разбира се, скъпи! - Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!
Семейни 3,088 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как да си купим танк? Избирате си какъв искате, купувате го на кредит и готово! Кредитното дружество ще започне да ви гони за вноските? А тоя танк, дето го имате, за какво е? 8-ми март - публично издавателство над мъжете. Малко е това, че 364 дена в годината жените правят с нас, каквото си поискат, а на осми март го правят и официално! Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма. - Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я! - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля. - Отвлякоха ме извънземни! Помня само тясна стая с някакви бутони и се движехме нагоре... - Какви извънземни... Ние те водихме до вас пиян с асансьора!