Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нощен разговор между съпрузи. Тя: - О, мили... Той: - Остави ме на мира! - Но това няма да ти отнеме много време... - Но след това няма да мога да заспя! - А аз не мога да заспя без него! - Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ? - Защото цялата горя... - Всяка нощ едно и също! - Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова! - Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости! - Ти не ме обичаш! (хълцане) - Добре, добре, ще го направя... - Какво? Трябва ти фенерче? - Но нищо не виждам! - Ти трябва да го усещаш! - Намерих го. Сега по добре ли е? - Разбира се, скъпи! - Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!
Семейни 3,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

Единствените две безкрайни неща са вселената и човешката глупост, като не съм съвсем убеден в първото! 2 блондинки се возят в Голф,спират да вземат нещо за хапване.Едната излиза от колата и след минута се връща,подава единят сандвич, другият оставя на седалката и сяда върху него.Започва да се върти и да си го вре отзад.Попитала я другата: -какво правиш? отговорила тя: -бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна. - Капитане! Земя! - И сам виждам. Време е за катапултиране! Влиза мъж в магазин за бельо: - Искам да си купя слипове. - Нямаме слипове. Продаваме само дамско бельо. Купете си бикини, каква е разликата? - Сега ще извадя разликата, и ще ви я плясна през устата. Вълкът гонил заека много дълго време. Накрая заекът се скрил някъде. Вълкът дълго търсил плячката си, но не успял да я намери. По едно време стигнал до машина за напитки. Бил много жаден от изморителното преследване. Пуснал 50 стотинки и си взел чаша пълна с лимонада. Харесало му и дал още 50 стотинки за вкусната напитка. Машината му напълнила чашата наполовина. Вълкът се учудил но изпил и нея. Поискал още лимонада и дал още пари. Този път машината нищо не наляла. Ядосан, вълкът започнал да удря машината. Накрая от вътре се чул гласът на заека: - И да блъскаш и да не блъскаш, няма повече пиш...